Konsumpcja we współczesnej gospodarce rynkowej

• Autor: Łangowska-Szczęśniak Urszula, Dudek Aleksandra
    Langowska-Konsumpcja-we-wspolczesnej-spis_tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-7395-693-3
  • Rok wydania: 2016

Niniejsza monografia poświęcona jest przemianom konsumpcji we współczesnym świecie i stanowi prezentację wybranych wyników badań nad przyczynami, przejawami oraz skutkami zmian poziomu i struktury konsumpcji. W opracowaniu znalazły się m.in. materiały na temat: roli konsumpcji w procesie gospodarowania; znaczenia dyfuzji nowych technologii dla zmian wyposażenia gospodarstw domowych w Polsce; roli Internetu w kształtowaniu zachowań konsumentów i jego wpływu na realizację lub zaniechanie zakupów; zachowań konsumpcyjnych graczy wirtualnej rzeczywistości w odniesieniu do znanych teorii w ekonomii; strategicznych planów ochrony konsumentów, różnic, jakie występują w tej kwestii w dokumentach UE i ich polskich  odpowiednikach.

Praca jest adresowana jest do pracowników naukowych wyższych uczelni i instytutów oraz studentów wyższych uczelni.

• Autor: Łangowska-Szczęśniak Urszula, Dudek Aleksandra
    Langowska-Konsumpcja-we-wspolczesnej-spis_tresci.pdf Pobierz