Education in the Enterprise to the Challenges of Globalizing Economy (STUDIA I MONOGRAFIE NR 463)

• Autor: Weiss Elżbieta, Suchodolska Anna
    Weiss-Suchodolska-Education-in-spis-tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-7395-469-4
  • Rok wydania: 2011
This book may provide a basis for further empirical research on the education system in the field of knowledge management in a globalizing economy. For these reasons, it may interest people who deal with those problems in theoretical and practical terms.
The authors hope that this book will become a useful guide for all managers, both those who wish to achieve mastery in their art, as well as those who do not want to peak of success, but just want to feel better in a fragile and complex reality.

Książka jest cennym zbiorem problemów związanych ze współczesną gospodarką opartą na wiedzy. Ma ono za zadanie poszerzenie wiedzy o zagadnienia z zakresu: teorii i modeli funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku; zmian i oporów jako cechy globalizującego się przedsiębiorstwa; ukrytego programu w stylach zarządzania przedsiębiorstwem; wiedzy i innowacji jako elementu inteligentnego rozwoju; globalizmu jako cechy współczesnych systemów edukacyjnych; edukacji w pracy projektowej oraz zastosowania „case study” jako metody kształcenia przyszłej kadry menedżerskiej.
Książka jest adresowana zarówno do pracowników i studentów wyższych uczelni ekonomicznych, jak i praktyków gospodarczych
  • Autor: Weiss Elżbieta, Suchodolska Anna
    Weiss-Suchodolska-Education-in-spis-tresci.pdf Pobierz