Organizacja i zarządzanie. Ujęcie teoretyczne. Wydawnie trzecie poprawione

• Autor: Sokołowska Stanisława
  • ISBN: 978-83-7395-355-0
  • Rok wydania: 2009
Książka Stanisławy Sokołowskiej „ Organizacja i zarządzanie. Ujęcie teoretyczne” (wydanie 3 poszerzone) stanowi doskonały przewodnik po świecie organizacji dla adeptów „sztuki” zarządzania. Obok podstawowych zagadnień poruszanych właściwie w każdym podręczniku z podstaw tej dyscypliny nauki, w pracy nie zabrakło miejsca dla obecnie żywo dyskutowanych na gruncie nauk o organizacji i zarządzaniu problemów. Będą to m. in. zagadnienia dotyczące organizacji sieciowej, wirtualnej, czy postmodernistycznego przewartościowania w nauce o zarządzaniu. Poświęcenie problematyce zarządzania międzykulturowego odrębnego podrozdziału, to tylko jedno z wielu świadectw wrażliwości autorki na zmiany zachodzące w kontekście zarządzania współczesnymi organizacjami.
Dzięki umieszczeniu na końcu każdego rozdziału literatury zalecanej do dalszej lektury oraz bogatej bibliografii, praca stanowi dobry punkt wyjścia do pogłębionych studiów nad zarządzaniem. Co więcej, wiele z pytań problemowych znajdujących się w każdym rozdziale może stanowić dla studentów impuls do dyskusji i aktywizować ich wysiłek umysłowy.
Książka ta jest skierowana do studentów studiujących ekonomię, zarządzanie i marketing, finanse i bankowość, administrację, a także politologię. Powinna również zainteresować współczesnych kierowników
  • Autor: Sokołowska Stanisława
  • ISBN: 978-83-7395-355-0