Wokół praktycznych i teoretycznych aspektów mediacji

• Autor: Malinowski P., Duszka-Jakimko H., Suchorska A.
    Wokol-praktycznych-o-teoretycznych-aspektow-mediacji-spis-tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-63910-55-6
  • Rok wydania: 2015
  • Wydawnictwo: AT Wydawnictwo- Kraków

Publikacja stanowi interdyscyplinarny zbiór opracowań poświęconych instytucji mediacji i związanego z nią postępowania mediacyjnego. Odnosi się do praktycznych i teoretycznych aspektów mediacji w odniesieniu do szeroko postrzeganej dziedziny prawa gospodarczego, cywilnego, karnego i administracyjnego. Opracowania związane są z dziedziną prawa postrzeganego zarówno w ujęciu praktycznym, tj. w obszarze prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, jak i administracyjnego oraz w ujęciu teoretycznym wskazującym na główne nurty i zasady instytucji mediacji i postępowania mediacyjnego.

Książka adresowana jest do radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, mediatorów oraz osób zajmujących się szeroko postrzeganą problematyką mediacji.

Dodatkowo publikacja kierowana jest do pracowników naukowych, dydaktycznych wyższych uczelni zajmujących się problematyką mediacji oraz do studentów prawa, administracji, pedagogiki i psychologii, socjologii, jak i studentów innych kierunków studiów zainteresowanych problematyką mediacji.

• Autor: Malinowski P., Duszka-Jakimko H., Suchorska A.
    Wokol-praktycznych-o-teoretycznych-aspektow-mediacji-spis-tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-63910-55-6