Realizacja funkcji opiekuńczo-wychowawczej przez samotne matki wobec dziecka z niepełnosprawnością (STUDIA I MONOGRAFIE NR 629)

• Autor: Kurcz Weronika
    Kurcz_W._Realizacja_funkcji__Spis_tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-8332-006-9
  • Rok wydania: 2023

W monografii podjęto tematykę pełnienia funkcji opiekuńczo-wychowawczej przez samotne matki wobec dziecka z niepełnosprawnością. Celem teoretycznym i poznawczym badań było poznanie poziomu realizacji funkcji opiekuńczo-wychowawczej wobec dziecka z niepełnosprawnością w rodzinie niepełnej. Ponadto postanowiono zbadać, które czynniki różnicują poziom realizacji funkcji opiekuńczo-wychowawczej przez samotne matki wobec dziecka z niepełnosprawnością. Celem praktycznym badań było określenie wskazań przydatnych do pracy dla pedagogów i specjalistów pracujących z rodzinami posiadającymi dziecko z niepełnosprawnością.

Publikacja adresowana jest do osób zajmujących się problematyką rodzin posiadających dziecko z niepełnosprawnością – specjalistów, pedagogów, studentów przygotowujących się do pracy z rodziną, zwłaszcza studentów pedagogiki specjalnej.

• Autor: Kurcz Weronika
    Kurcz_W._Realizacja_funkcji__Spis_tresci.pdf Pobierz