Amnesty International – wybrane aspekty działalności pedagogicznej ( STUDIA I MONOGRAFIE NR 498)

• Autor: Pogorzelska Marzanna
    Pogorzelska-Amnesty-Spis-tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-7395-584-4
  • Rok wydania: 2013
Publikacja przybliża działalność jednej z największych światowych organizacji praw człowieka – Amnesty International. W pracy skupiono się na genezie organizacji, jej ewolucji i tych działaniach, które łączą się z aspektem pedagogicznym: kampaniach na rzecz dzieci oraz edukacji praw człowieka. Jedną z części pracy poświęcono rozwojowi polskiej struktury Amnesty International z zaznaczeniem wątku edukacyjnego w jej działalności.

Praca jest adresowana do działaczy/działaczek organizacji pozarządowych, nauczycieli/nauczycielek, studentów/studentek kierunków pedagogicznych i innych z zakresu nauk społecznych
  • Autor: Pogorzelska Marzanna
    Pogorzelska-Amnesty-Spis-tresci.pdf Pobierz