Nie można dać za wygraną... . Prace konkursowe I edycji konkursu autobiograficznego dla osób z niepełnosprawnością "Sensotwórcy - ludzie, dla których tworzenie ma sens"

Dostępność: Brak w magazynie

• Autor: Konieczna Ewelina J. (red. nauk.)
    konieczna-nie_mozna_dac_za_wygrana-spis_tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-7395-663-6
  • Rok wydania: 2015

Książka zawiera prace uczestników konkursu autobiograficznego pt. „Sensotwórcy – ludzie, dla których tworzenie ma sens”. Są to teksty, w których autorzy opisują swoje przeżycia związane z doświadczaną niepełnosprawnością. Główną tematyką prac jest jednak działalność (artystyczna, kulturalna, społeczna itp.), dzięki której ich autorzy odnaleźli sens życia. Zamieszczone prace stanowią studium przeżyć ludzi doświadczonych przez los, którzy pomimo niepełnosprawności, z jaką się zmagają, potrafią dostrzec głęboki sens własnej egzystencji.

Praca jest adresowana do pedagogów, psychologów, nauczycieli, pracowników socjalnych oraz rehabilitantów.

• Autor: Konieczna Ewelina J. (red. nauk.)
    konieczna-nie_mozna_dac_za_wygrana-spis_tresci.pdf Pobierz
  • ISBN: 978-83-7395-663-6